KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16044259
nr 1604 4259
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Blyerts, Apa med glasögon. Signerad, daterad 1957. Bildmått: 38x26 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
måndag 11 mars 2024
kl 18:15:40
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström